logo

Uzņēmumu reģistrācija Latvijā

Latvijā reģistrēta uzņēmuma priekšrocības

Nodibinot uzņēmumu Latvijā, tiek nodrošināta iespēja likumīgi veikt darījumus gan ar Eiropas Savienības uzņēmumiem, gan arī uzņēmumiem, kas darbojas Austrumeiropā. Latvijas dalība Eiropas Savienībā, uzņēmumiem nodrošina pieeju Eiropas Savienības tirgum. Īpaši uzmanība jāvērš šādām Latvijas priekšrocībām: izdevīga ģeogrāfiskā atrašanās vieta, krievu valodas zināšanas un informācija par tirgu sniedz iespēju iekļūt Austrumeiropas tirgū.

Latvijas konkurētspēju palielina ieviestie nodokļu atvieglojumi. Papildus tiem- uzņēmumu ienākuma nodokļa likme Latvijā ir 20 % un ir piemēroti atbrīvojumi no nodokļa maksājuma par kapitāla pieaugumu, kas radies akciju pārdošanas rezultātā (Latvijas holdinga režīms).

Latvijā izstrādātā likumdošana ir orientēta uz biznesa veicināšanu un nodrošina vienlīdzīgus regulējošos noteikumus gan ārzemju, gan vietējām investīcijām. Latvijā ir „draudzīga” vide uzņēmējdarbības veikšanai, kas nodrošina piekļuvi uzticamam un kvalificētam darbaspēkam, attīstītai infrastruktūrai, kas ir saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, kā arī zemākas biznesa uzturēšanas izmaksas, salīdzinot ar daudzām Eiropas Savienības valstīm. Turklāt Pasaules Bankas veiktajā pētījumā „Doing Business Survey 2018”, kas pēta uzņēmējdarbības vidi, Latvija ierindota 19. vietā uzņēmējdarbības veikšanai labvēlīgāko valstu sarakstā.

Uzņēmumu reģistrācija Latvijā uzņēmējiem bieži vien nodrošina administrācijas izmaksu samazinājumu, dodot iespēju ietaupītos līdzekļus ieguldīt uzņēmuma attīstībā. Izdevīgā nodokļu struktūra holdinga kompānijām nodrošina nodokļos maksājamo summu samazināšanu un efektīvu peļņas nodokļa repatriāciju.

Pirms uzņēmuma dibināšanas, mūsu komanda nodrošinās Jūs ar visu Jūsu biznesam nepieciešamo informāciju, sniegs konsultācijas saistībā ar uzņēmuma dibināšanu, piemērojamajiem nodokļiem un nodrošinās ieskatu citās prasībās, kas saistītas uzņēmējdarbības veikšanu Latvijā.

Jautājumu gadījumā un, lai saņemtu sīkāku informāciju par šo pakalpojumu, lūdzu, zvaniet  +371 29274911, vai rakstiet info@breicis.com