logo

LV

[rev_slider index-lv]

 

Grāmatvedības un nodokļu pakalpojumi

 

Grāmatvedības pakalpojumi

Sniedzam grāmatvedības pakalpojumus gan lieliem, gan vidēja izmēra uzņēmumiem. Kā arī palīdzam spert pirmos soļus grāmatvedībā tikko dibinātiem uzņēmumiem, ārvalstu uzņēmumu filiālēm un pastāvīgajām pārstāvniecībām Latvijā.

Filiālēm un pastāvīgajām pārstāvniecībām

Attiecas tās pašas  grāmatvedības prasības, kuras attiecas uz iekšzemes uzņēmumiem, bet nav jāgatavo pilns gada pārskats, tā vietā ir nepieciešams sagatavot bilanci un peļņas vai zaudējumu aprēķinu UIN vajadzībām.

Algu grāmatvedis

Sniedzam algu aprēķina pakalpojumus uzņēmumiem, kuri vēlas darbinieku vidū saglabāt konfidencialitāti. Pakalpojumi ietver: algu izmaksu, maksājumu uzdevumu sagatavošanu, pārskatu un atskaišu sagatavošanu VID un uzņēmuma vadībai.

Nodokļu konsultācijas

Sniedzam konsultācijas nodokļu jautājumos – uzņēmumu ienākuma nodoklis, pievienotās vērtības nodoklis, iedzīvotāju ienākuma nodoklis, sociālās apdrošināšanas maksājumi, muitas nodevas un akcīzes nodoklis u.c.

Mantisko ieguldījumu vērtēšana

Mantisko ieguldījumu vērtēšanas pakalpojumus sniedzam, pielietojot kādu no starptautiski atzītām mantisko ieguldījumu vērtēšanas metodēm. Esam iekļauti Uzņēmuma Reģistra biznesa vērtētāju sarakstā ar tiesībām novērtēt un sniegt atzinumus par aizdevuma/ parādsaistību kapitalizāciju.

Mūsu klienti

Nodokļu & grāmatvedības pakalpojumu klienti ir gan Latvijas uzņēmumi, gan starptautisku uzņēmumu grupu pārstāvji: tirdzniecības, ķīmiskās rūpniecības, pārvadājumu un loģistikas,  informāciju tehnoloģiju, ražošanas u.c. uzņēmumi.

Kādiem mērķiem var dibināt uzņēmumu Latvijā?

 

Holdinga uzņēmumi

Latvijas holdinga režīms kļuva aktuāls pēc tam, kad no nodokļiem tika atbrīvota peļņa par kapitāla daļu (akciju) atsavināšanu un kopš netiek piemēroti ierobežojumi Latvijas holdinga uzņēmumu kapitāla daļu īpašniekiem.

 

Tirdzniecības uzņēmumi

Latvijas sabiedrības tiek izveidotas tirdzniecības nolūkam ar ES un NVS valstīm. Ņemot vērā Latvijas atrašanās vietu un attīstīto infrastruktūru, uzņēmumi izvēlas Latviju kā tirdzniecības tīkla centru, lai veiktu darījumus starp Austrumiem un Dienvidiem.

 

Līgumražotāji

Bieži vien uzņēmumu grupas Latvijā nodibina struktūrvienības, kas nodarbojas ar līgumražošanu. Šādu struktūrvienību dibināšanas iemesls ir motivēts darbaspēks, zemas izmaksas un labvēlīgs nodokļu režīms ražošanas uzņēmumiem.

 

    [rev_slider aaa-lv]